Чим удобрити полуницю після збору врожаю: поради дачникам

Після збору урожаю не можна припиняти догляду за полуницею. Після плодоношення полуниця не знаходиться у стані спокою, вона росте й розвивається, пише prostoway.

Полуниця продовжує рости й розвиватися.  У другій половині літа полуниця готується до наступного сезону, закладаються квіткові бруньки, а від цього залежить майбутній урожай полуниці.

Читайте також: Як виростити гарний врожай брюссельської капусти

Щоб краще розвивалися ці бруньки, рослину треба вчасно підживлювати. Це треба робити після дощу або після поливу грядки. У посуху полуницю треба обов’язково полити після удобрення.

Дуже добре в цей час підживити азотними добривами. У другій половині літа радять внести фосфорно-калійні добрива. На 10 л води треба розвести 15 г сульфату калію та 20 г суперфосфату.

Читайте також: Чим та коли підживити баклажани: поради городникам

Такого розчину вистачає на 1 квадратний метр насаджень. Суперфосфат краще замочити у воді на 10-12 годин. Поливати треба по міжряддях в ранковий час, коли немає палючого сонця.

Також таку суміш закладають у ґрунт у сухому вигляді. Добрива треба розсипати по ґрунту, а потім – розпушити землю. Після цього обов’язково треба полити грядку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: