Дощ і холод: синоптики дали шокуючий прогноз на 2020 рік

В Українському інституті метеорології дали довгостроковий прогноз погоди на 2020 рік. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр

Так, на думку синоптиків, в Україні буде затяжна весна, коротке літо і за рахунок цього більш тривала осінь.

Синоптики стверджують, що перша половина червня буде холодною, але вже з середини почнеться стійке тепло, яке протримається до кінця серпня. На півдні очікується оксамитовий сезон, який триватиме до середини вересня.

У липні очікуються тропічні зливи і спека. Синоптики вже назвали липень 2020 року мокрим літнім місяцем, особливо для західних регіонів України. 

У Карпатах і Прикарпатті можливі проливні дощі, які перетворять в потоки гірські річечки. Зливи можуть затопити дороги, окремі села і навіть маленькі містечка. Одночасно з цим на сході і півдні можлива посуха. Стовпчик термометра може підскочити до 35 градусів спеки.

В середньому ж по Україні максимальний температурний показник в саму жарку пору буде 32 градуси. Є велика ймовірність, що в одну ніч стовпчик термометра може падати і підскакувати на 7 і навіть 10 градусів одразу.

Коментар: Різкі перепади температур – це вже звичайне явище для України. Ось і в наступаючому році метеозалежним людям доведеться подбати про своє здоров’я“, – попереджає кліматолог Світлана Бойченко з Інституту геофізики ім. Субботіна НАН України.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Американець відкрив ресторан для білок і птахів (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: