Іспанські селекціонери вивели гібрид сливи та абрикосу

Іспанська компанія Ibergen Frutales S. L. представила новий асортимент міжвидових гібридів сливи та абрикосів.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Після 11 років селекційної роботи на ринку з’явилася нова лінійка міжвидових гібридів сливи і абрикоса, а також молодої сливи. Мета полягає в тому, щоб підвищити цінність і виділитися в сегменті кісточкових фруктів. Це сорти IberPlum® і BabyPlum®, вже зареєстровані на міжнародному рівні торгові марки.

Сорти  можна розділити на дві групи:

IberPlum® – це серія міжвидових гібридів сливи і абрикоса, які покривають весь сезон різним кольором шкірки і м’якоті.

Коментар:Наша мета полягає в тому, щоб у споживача було задоволення, а також дивовижні враження від дегустації наших сортів, і саме тому ми прагнемо до того, щоб вони мали високий вміст цукру, близький до 20 градусів Брікса, з екзотичними і дивовижними ароматами”, – говорить Девід Ногеролес. “Концепція IberPlum виводить сливи на ринок преміум-класу”.

Babyplus®

Коментар: Замість маленької сливи це нова концепція: хрусткі, тверді, соковиті і солодкі фрукти. Ідеальна закуска для дітей і дорослих, з різноманітними смаками, квітами шкіри і м’якоті, а також великим календарем. це охоплює весь сезон”. Найвидатніша особливість – його чудовий смак з діапазоном шкали Брікса від 20 ° до 25 ° і твердістю 3 кг”, – говорить заводчик.

За словами Девіда Ногеролеса, тенденції попиту як на національному, так і на міжнародному рівні засновані на смакових якостях.

Коментар:Наші смачні та солодкі сорти, які також відрізняються високою твердістю, ідеально відповідають цим цілям. Це підтвердили нам великі торгові мережі і висококласні супермаркети, а також споживачі, які спробували фрукти”.

Незважаючи на те, що це нова, мало рекламована програма, 20 гектарів IberPlum вже було висаджено в Іспанії, а експериментальні угоди були укладені з Францією, Італією, Чилі та Південною Африкою, додав Девід Ногеролес.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: