Як доглядати за туєю, яка пожовтіла й почала всихати: поради садівникам

Часто можна помітити, що серед живоплоту з туй деякі з них можуть бути жовтими. У чому може бути причина, розберімося у подробицях, пише prostoway.

Є сорти туї, які відрізняються від зелених своїм золотистим забарвленням. Але мова піде саме про зелені туї, які жовтіють й засихають. Якщо ви помітили, що туя змінила колір на коричневий, то може бути захисна реакція перед осінніми холодами.

Якщо туя росте дуже довго, то старі дерева можуть всихати з роками. За ними треба доглядати. Краще такі гілки вирізати. А – дерево удобрити. Ще однією з причин зміни кольору й усихання туї може бути неправильна посадка. Таке трапляється, коли рослину садять у піщаний ґрунт. Туя любить легкий родючий ґрунт з додаванням торфу та піску.

Читайте також: Отримаєте вдвічі більше зеленого пера: яка цибуля годиться для вирощування на підвіконні

Наступна причина – це підземні води, які можуть бути близько. Від застою води коріння рослини гниє, а хвоя сохне й жовтіє. Якщо туї ростуть близько одна до одної – це теж може впливати на пожовтіння дерев.

У туї можуть бути грибкові захворювання або напад комах-шкідників. У такому випаду треба боротися за допомогою інсектицидів. Але перед обробкою засобами треба обов’язково повирізати хворі гілки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: