Як правильно доглядати за фікусом в зимовий період: основні помилки

Серед домашніх квітів про фікус чути найчастіше. Він чудово доповнює інтер’єр. А щоб все зеленіло та гарно росло, потрібно забезпечити правильний догляд. Зрештою, це й так зрозуміло, пише prostoway.

В зимовий період не потрібно вносити добрива. Вони знадобляться фікусу не раніше квітня місяця.

Одна з головних умов вирощування домашніх рослин — світло. Якщо воно недостатнє, то стебло стане викривлюватися. Рослина буде розвиватися тільки з однієї сторони. Потрібно забезпечити фікус всебічним світлом. Зверніть увагу, що прямих сонячних променів варто уникати.

Серед негативних факторів: перепади температури та протяги. Вибирайте для фікусів місця, де вони будуть від цього захищені. Сухе повітря — теж негативний фактор впливу. В приміщенні з батареями нівелювати його можна тільки зволожувачами повітря. Періодично обприскуйте фікус з пульверизатора. Вода повинна бути кімнатної температури.

Читайте також: Що кинути в корм курям, щоб яйця були смачними, а шкаралупа міцною

Для рослини важливо дотримуватися режиму поливів. Один раз на тиждень цілком достатньо. Зверніть увагу на температуру в приміщенні. Якщо не більше 16 градусів, то раз на 10 днів цілком достатньо. Коли шкварять батареї, то можна й двічі на тиждень.

При забезпеченні оптимальних умов вирощування фікус буде добре почуватися. В цьому й полягає догляд. Нехай ваш фікус буде сильним та гарним.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: