Як уникнути появи стрілок на цибулі – цінна порада

Садимо цибулю в ґрунт, щоб урожай був щедрим і багатим.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Якщо правильно садити цибулю, то можна забезпечити щедрий і багатий врожай без появи стрілок, інформує Ukr.Media. Є думка, що сівки діаметром 3 см і більше завжди дають стрілки, але це не так. 

Для успішної посадки цибулі в ґрунт необхідно дочекатися відповідної температури та уникнути нічних заморозків. Важливо готуватися до посадки рано, щоб мати врожай у відповідний час.

Дотримуючись порад, садимо цибулю в ґрунт:

  • Перебравши сівок і відкинувши негідний, викладаємо цибулинки в дерев’яну або картонну тару і просушуємо тиждень в теплі (+25 °c).
  • Розчиняємо в літрі води столову ложку солі. У цьому розчині витримуємо цибулини 3 години. Сіль захистить від гниття, стимулює коренеутворення.
  • Після промиваємо цибулини й поміщаємо їх на 2 години в рожевий розчин марганцівки. Так повністю позбавляємо посівний матеріал від хвороботворних бактерій.
  • Знову обполіскуємо цибулинки під струменем і даємо стекти воді.
  • Поливаємо грядку. Садимо цибулю в теплий ґрунт (20 °C) і присипаємо землею. Ось і все, що стосується посадки цибулі-сівка.

Цибуля — вологолюбна рослина. Тому, коли вологи їй не вистачає, вона “боїться”, що ріпці не вистачить сил сформуватися, і виганяє стрілку. Поки нарощується зелена маса, цибулю треба поливати.

Після поливу обов’язково розпушуйте землю, щоб не утворилася кірка. Недолік кисню теж може викликати стрілкування. Та й в пухнастому, розпушеному ґрунті ріпці легше рости. Правила нескладні, а цибуля варта того, щоб попрацювати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: