Як за допомогою звичайної кухонної губки врятувати кімнатну рослину від гниття

Зайва кількість вологи може бути небезпечна для кімнатних рослин.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Напевно, кожен садівник одного разу стикався з такою неприємністю, як перелив рослин. Але ж відомо, що надлишки вологи представляють серйозну загрозу для кімнатних квітів. Якщо залити коріння водою, то незабаром воно почне гнити і рослина загине, інформує Ukr.Media.

Причому іноді перелив можна не помітити. Наприклад, навесні, коли закінчується опалювальний сезон, ґрунт просихає повільніше. При цьому, у верхній частині горщика земля буде сухою, а в нижній почне накопичуватися вода. Щоб уникнути цієї проблеми, рослинам потрібен хороший дренаж.

Слід зазначити, що керамзит не завжди може впоратися з цим завданням. Тому, досвідчені садівники в якості дренажу використовують поролон. Під час пересадки рослини, на дно горщика вони кладуть звичайну губку для миття посуду.

Вона накопичує зайву вологу, а якщо рослині не буде вистачати води, то воно зможе скористатися рідиною, що накопичилася в поролоні. Така дренажна система може працювати дуже довго, так як поролон практично не схильний до гниття і руйнується досить довго.

Слід знати, що, вибираючи губку для дренажу, потрібно надавати перевагу тій, яка не містить ароматизаторів і барвників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: