Які добрива протипоказані картоплі?

Іноді господарі бездумно удобрюють картоплю всім, що є господарстві, а потім, зібравши бідний урожай, нарікають на поганий сорт або погоду. А вся річ у тому, що картоплі підходять далеко не всі добрива. Про це пише napensii.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Свіжий гній. Таке підживлення приваблює шкідників та сприяє розвитку різних захворювань. Також таке добриво може спричинити опіки кореня картоплі. Щоб отримати хороший урожай, важливо не допускати цих типових помилок.

Картопляні очистки. Як добрива можна використовувати тільки ті очистки, які виглядають абсолютно здоровими. Інакше вони можуть спровокувати зараження бульб захворюваннями.

Деревний попіл. Картопля, що росте на нейтральних або лужних ґрунтах, заборонено посипати деревною золою, адже рослина може захворіти.

Свіжа тирса. Оскільки тирсі, щоб розкладатися, потрібен азот, то вони братимуть його з ґрунту. Через це, картоплі не вистачатиме цього важливого для нього елемента живлення.

Читайте також: В Україні суттєво знизилися ціни на цибулю

Дріжджі. Таке добриво також допоможе лише наростити бадилля, а самі бульби будуть пухкими та непридатними для тривалого зберігання.

Рибні залишки. Це добриво дійсно корисне для картоплі, але тільки в перепрілому вигляді. У сирому це лише привабить шкідників та захворювання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: