Які кімнатні рослини можуть принести шкоду для здоров’я

Кімнатні рослини здатні викликати головний біль, запаморочення та нудоту. Про це повідомляє GreenPost.

ЛИШЕ ЦІКАВІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

Від яких вазонів краще відмовитися

Лілія

Таку красиву рослину, яка є у будь-якому кольорі краще не нести до себе додому. Все через те, що цвітіння лілії виділяє насичений аромат, який часто викликає у людей сильні мігрені.

До того ж у темний час доби лілія поглинає кисень і виділяє вуглекислий газ. Тому це може призвести до кисневого голодування мозку.

Папороть

Така рослина може стати причиною появи жахливих головних болів. Вона також вночі поглинає кисень і виробляє вуглекислий газ. Тому у спальній їй не місце.

Орхідея

Мабуть, у кожного вдома є орхідея. Однак, як виявилось більшість сортів орхідей виділяють речовини, що діють на людину збудливо. Зокрема, це має негативні наслідки у вигляді головного болю і сильного запаморочення.

Також така рослина порушує сон, розвиває депресію та виникає ранкова дратівливість.

Герань

Така рослина може викликати головні болі, нудоту та навіть алергічні реакції. Також може з’явитись кашель і ускладнення дихання. Тому краще взагалі прибрати цю рослину з дому.

Зазначимо, що рослина алерген, що стоїть на підвіконні, здатне викликати нежить, першіння в горлі й кашель. Особливо це стосується пеларгонії з білими суцвіттями. У занадто сприйнятливих людей контакт з кімнатною квіткою може закінчитися набряком Квінке.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: