На ринку Малайзії в захваті від українських продуктів

Представники країн Південно-Східної Азії високо оцінили українські яблука, ягоди, мед та кондитерські вироби, пише “Агро-Центр”.

Про це за результатами торгової місії до Південно-Східної Азії повідомив економіст інвестиційного відділу ФАО Андрій Ярмак на своїй сторінці у мережі Facebook:

“Тест-драйви” наших продуктів пройшли дуже успішно. Яблуко, ягоди, мед, кондитерка — все це оцінюється високо. Логістичні рішення теж вдалося знайти дуже хороші. Поки що доопрацьовуємо питання логістики свіжої ягоди, з чим найбільші проблеми”,

— написав Андрій Ярмак.

Окрім перерахованих продуктів на ринку Малайзії може знайтись ніша для переробників молока. Наприклад, кефір там коштує $9-10 за невелику пляшку.

“В Сінгапурі існує ніша для нашого свіжовижатого соку. Це тренд, і тут все вирішує маркетинг. Але ми пробилися напряму до мереж, отже шанси у нас непогані. Мережам сподобалися наші рішення в пакуванні”

— додав Ярмак.

Також він зазначає, що зареєструвати бізнес в Малайзії і Сінгапурі можна швидко, прозоро й недорого. Звітність у Малайзії подається один раз на рік з податку на прибуток. Останній, до речі, складає 20%. Також раз на квартал подається звітність з податку на продажі, який складає 6%.

“Принцип значно простіший, ніж в ПДВ, бо не потрібно обліковувати накопичений податок”,

— додав фахівець.

Він зазначив, що зазвичай малий та середній бізнес навіть не тримає свого бухгалтера — все можна віддати на аутсорсинг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: