На Вінничині подружжя назбирало у лісі трюфелів на 140 тис грн

Людмила Глиняна з Калинівського району натрапила на незвичайну знахідку. Пішовши з чоловіком в ліс, повернулися додому з грибами трюфелями, які коштують дуже дорого.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Про свою незвичайну знахідку жінка повідомила на сторінці у соцмережах.

“Сьогодні вирішили прогулятися та мали незвичайну знахідку. Хто має рецепти приготування, поділіться, буду вдячна“, — написала вона.

Однак про такий делікатес у Калинівському районі мало хто навіть чув.

Трюфелі знайшли випадково, на вихідних з чоловіком пішли у ліс по гриби та цвіт бузини, щоб зробити квас. Знайшли кілька бабок, синюшок, а потім я побачила незвичайний гриб. Він був схожим на кульку, а всередині темний з крапочками. Нещодавно ми дивилися передачу про те, що у нас, у Вінницькій області, чоловік займається вирощуванням трюфелів. Тому уявлення про ці гриби я мала, стало цікаво, почали шукати далі і знайшли ще кілька десятків,” — розповідає Людмила Миколаївна.

Людмила Глиняна з чоловіком разом назбирали 560 грамів трюфелів. А після повернення з лісу, зайшли в Інтернет, щоб більше дізнатися про ці гриби.

Я відшукала фото й переконалася, що це дійсно трюфелі. Дізналася також, що їх вживають у сирому вигляді, без термічної обробки. Є багато рецептів приготування трюфелів, я вирішила приготувати картоплю зі сметаною, а зверху посипала дрібно порізаними трюфелями. Першою спробувала я, а вже потім пригостила рідних. Ці трюфелі мають дуже цікавий запах, а от смак не можу передати, який. Раніше не доводилося їсти сирих грибів“, — каже Людмила Глиняна.

Своєю знахідкою мешканка Червоного Степу тішиться, але заробляти на трюфелях не збирається. Каже, що нехай і іншим односельчанам пощастить і вони також знайдуть ці незвичайні гриби.

Джерело: сайт Agronews

Читайте також: Міні-город на балконі: як у квартирі виростити овочі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: