На Волині фермер вирощує 25 сортів кавунів (відео)

25 сортів кавунів виростив волинянин Василь Сидорук. Він розповів, що баштанною культурою займається другий рік. Із насінин вирощує у теплиці розсаду, потім висаджує у поле і доглядає.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Торік, каже фермер, було два гектари, цієї весни збільшив площу і кількість сортів. Зі слів чоловіка, погода цього року не сприяла врожайності баштанних.

Коментар:Поганий старт був. Коли садили були холодні дощі. Вісім з половиною тисяч саджанців мусив пересадити. Не зміг другий раз культивацію зробити, зілля дуже багато, бо хімію не використовую. Тільки сапка і культиватор“, – каже Василь Сидорук.

“Баронеса” – один із 25 сортів кавунів, каже фермер. Вирощує їх поблизу села Мирин Квельського району. Площа баштану – п’ять гектарів. Від хвороб захищає рослину біопрепаратами. Нині збирає врожай. Чоловік каже, що вродило на 30% менше. Торік було по 60 тон з гектара, наразі – близько 40-ка.

Коментар:Це у нас кавун “Бонта”, гібрид. Шкірка тоненька, у середині червоний. Дуже солодкий, перший рік його саджу, дуже задоволений. Приїздять люди для себе купують, на магазини купують. Мають оптом забирати“, – розповів він.

Василь Сидорук показує і розповідає про експериментальну ділянку: на ній садив по сто саджанців різних сортів. Серед них – “Місячний кавун”, каже фермер. Випробовує різні сорти, щоб обрати найкращі для Волині.

Джерело: сайт Суспільне.Волинь

Читайте також: До 300 грамів ягід з куща: фермер виростив унікальний врожай суницеполуниці

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: