Названо діючий прийом, який застосовують фермери в боротьбі з посухою

Річна кількість опадів в Україні зменшується. За прогнозами фахівців, кількість посушливих років з часом тільки збільшуватиметься. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

За таких умов багато сільськогосподарських підприємств вже багато років застосовують у своїй роботі оранку. Повідомляє SuperАgronom.com.

Більшість агровиробників роками випробовують різні методи та прийоми, аби зрозуміти, який з них підходить саме для їхнього регіону та умов.

Зокрема, багато сільськогосподарських підприємств вже багато років застосовують у своїй роботі оранку — прийом, що забезпечує розпушення з обертанням шарів ґрунту, заглиблення пожнивних решток та добрив на відповідну глибину. 

Коментар:“Оранка — прийом основного обробітку ґрунту, що забезпечує перевертання, кришіння і розпушування шару ґрунту. Головне технологічне призначення оранки полягає у періодичному відновленні структури ґрунту верхнього орного горизонту. Завдяки оранці збільшується об’єм ґрунту і пористість, підрізуються бур’яни, загортаються в ґрунт рослинні рештки та добрива”, — пояснили фахівці.

Читайте також: На Рівненщині 123 га землі засадили 1,5 мільйонами саджанців – нардеп

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: