Названо найкорисніший для споживання хліб

Хліб на прилавках магазинів різний, тому вибрати хороший здоровий продукт буває досить складно.

Детальніше про це розповідає Агроцентр

За словами Кері Ганс, автора книги “Дієта малих змін”, хліб може стати надзвичайно корисною добавкою до раціону. 

Якщо збираєтеся купити хліб — купіть краще цільнозерновий. Справа в тому, що в цільнозернових продуктах зерно використовується повністю. 

Коментар: “Це ендосперм, проростки та висівки, які забезпечують вашому організму необхідну клітковину, білки, вітаміни, мінерали“, — розповідає Кері Гласман, ліцензований дієтолог – нутриціоніст.

Експерт пропонує придивитися до неочищеного ячменю, бурого рису, цілісного вівсу або неочищеного льону. Вони допоможуть отримати різні смакові відчуття і все ті ж поживні речовини.

Справа в тому, що цільнозерновим називають навіть той хліб, в якому є всього 51% спеціальних інгредієнтів. Саме тому так важливо упевнитися на маркуванні етикетки, що обраний вами продукт на 100% цільнозерновий.

Важливо, щоб в хлібі не було консервантів, барвників і штучних ароматизаторів. Фахівці радять обходитися без продуктів, в складі яких є частково гідрогенізовані масла і добавки зі складною назвою. 

Також клітковина необхідна для живлення. Вона допомагає відчувати ситість, стимулює здорову кишкову перистальтику та покращує здоров’я травного тракту. 

Згідно з рекомендаціями правильного харчування США, на добу потрібно споживати близько 30 г клітковини. А 50% щоденного прийому злакових повинні складати саме цільнозернові продукти.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Пухнастий рятівник: у Канаді пильний кіт врятував сім’ю під час пожежі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: