Отримаєте небувалий урожай: як посадити помідори унікальним німецьким способом

Цей спосіб посадки томатів з незвичайним добривом працює безвідмовно. При цьому не буде потрібно великих фізичних або матеріальних витрат.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Помідори – смачний, корисний і, напевно, найпопулярніший овоч. Його вирощує практично кожен дачник. І хоча клопоту досить багато, але домашні помідори явно незрівнянно кращі за магазинні. Щоб отримати великий урожай помідорів, можна скористатися унікальним німецьким способом посадки.

Як садити помідори у відкритий грунт німецьким способом

Посадити помідори таким способом не буде складно навіть новачкові. Головне – підготувати великі пластикові відра без дна і незвичайне добриво. Йдеться про рибу. Свіжа риба або рибні відходи – це відмінна підгодівля для рослин. Якщо говорити коротко, вона забезпечує рослини необхідною кількістю поживних елементів, сприяє їхньому росту й отриманню великого врожаю.

Отже, як же посадити помідори німецьким способом:

  • Відра без дна треба заглибити в землю на 2/3 від їхньої висоти. Після цього – рясно полити кожну лунку.
  • На дно кожної лунки необхідно покласти всього дві маленькі рибки.
  • Після цього в лунці потрібно розмістити розсаду й присипати все землею.

Переваги німецького способу посадки томатів полягають у тому, що при поливі вода і добрива спрямовані до коріння, а не розтікаються в різні боки. Також пластикові відра служать додатковим захистом від деяких видів шкідників.

Як садити помідори – відстань

Помідори зазвичай садять рядами. Відстань між ними для низькорослих сортів томатів становить 40 см, в ряду між рослинами — 10-15 см.

Для високорослих томатів відстань між рядами — 50-60 см, в ряду — 30 см.

Коли садити помідори у відкритий ґрунт

У відкритий ґрунт розсаду томатів починають висаджувати з початку травня – під плівку або нетканку.

Без укриття розсаду томатів можна висаджувати лише тоді, коли мине загроза заморозків – після 10 червня. Але краще все ж таки висаджувати помідори 20-25 травня. В цьому випадку врожаю буде на 30-40% більше. Щоби перестрахуватися на ніч розсаду помідорів можна укрити – таким чином вийде убезпечити рослини від нічних заморозків.

Сприятливі дні для висадки розсади томатів у відкритий ґрунт за місячним календарем: 1-15, 31 травня, 1-12 червня.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: