Озвучено, коли в Україні розпочнеться посівна кампанія

Посівна кампанія в Україні може розпочатися вже в березні. Оптимальні умови для початку польових робіт прогнозуються на період з 18 по 25 березня.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Масова посівна кампанія в Україні може розпочатися наприкінці березня, а оптимальні умови для початку польових робіт прогнозуються на період з 18 по 25 березня. Про це повідомила начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко.

Коментар: “Цього року ідеальних умов не буде, але вони будуть близькі до середніх багаторічних значень. Після вихідних, 15-17 березня, очікуються дощі по всій території України. Циклон з помірними дощами може переміститися також і в південні області: в березні посухи на півдні не буде. Після опадів очікується потепління до 7-9 градусів залежно від області. Приблизно з 18 по 25 березня очікується сонячна, суха погода, складуться хороші умови для березневого посіву. Сильної спеки в березні не очікується“, – розповіла експерт.

На думку Адаменка, говорити про рекордний врожай поки рано, хоча передумови для нього вже є.

Коментар: “Зараз ми можемо говорити лише про вже посіяні озимих зернових. А вони добре перезимували в більшості областей з мінімальними втратами“, – підкреслила вона.

Джерело: сайт Agronews

Читайте також: Вчені винайшли технологію зі створення їжі з повітря

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: