Посадка помідорів 2021: коли висаджувати культуру на посів і розсаду

Помідори в Україні – одна з лідируючих овочевих культур. Вони добре приживаються на наших городах завдяки помірному клімату і родючій землі. Вирощувати помідори на ділянці нескладно, але в період саджанців вони досить вразливі.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Коли і як висаджують помідори

Посадку помідорів, як правило, проводять через розсаду – спочатку насіння сіють в ящик, коробку або в стаканчики і залишають в будинку в теплому місці. Через 2 місяці саджанці пересаджують в грунт на город або теплицю. 

Якщо ви плануєте вирощувати помідори в теплиці, насіння потрібно висівати в середині березня. Тоді пересадка в землю проводиться в середині травня. Насіння для посадки в город висівають на початку квітня, а на початку червня пересаджують у відкритий грунт.

Для посадки насіння замочують в сольовому розчині або живильному розчині. У вологий і пухкий грунт сіють насіння помідорів на розсаду. Через 12 днів сіянці можна пересаджувати в окремі стаканчики. Саджанці тричі підгодовують добривами.

Через 50-60 днів саджанці висаджують в грунт. Температура грунту при посадці помідорів повинна бути не менше +16 градусів. Якщо термін посадки вже підходить, а земля холодна – можна нагріти її, накривши плівкою на 2 тижні.

Сприятливі дні для посіву за місячним календарем

Щоб сходи зійшли міцними і здоровими, при їх посадці потрібно враховувати фазу Місяця. Деякі дні місячного циклу вважаються несприятливими для роботи з рослинами, а в інші вважаються врожайними.

Сприятливі дні для посіву насіння на розсаду:

в березні: 4, 7-9, 12-14, 17-25;

у квітні: 3, 5, 8, 13-22, 25-28.

Сприятливі дні для посадки розсади в грунт:

у травні: 2, 5-7, 12-17, 19-22, 24-26;

в червні: 2, 3, 7, 8, 15-25, 15-25, 29, 30.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Українським аграріям обмежили компенсацію за покупку техніки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: