Повінь змила 400 тонн врожаю рису

В результаті повені, викликаної сильними мусонними дощами, в Бангладеші загинуло щонайменше 108 осіб, постраждало понад 6 мільйонів людей і були пошкоджені сільськогосподарські культури, в основному, в північному регіоні, пише “Агро-Центр”.

Погода завдала серйозного удару по країні південної Азії, яка постійно імпортує сільгосппродукцію через дефіцит, викликаний стихійними лихами, такими як повені або посуха.

Однак місцеві фермери останнім часом борються за справедливі ціни на свою продукцію на тлі надлишку зерна, і ніяких зарубіжних угод не передбачається, оскільки в травні країна зняла заборону на експорт для підтримки свого ринку.

Найпівнічніша чайна плантація у світі знаходиться в Україні

Центральний банк доручив місцевим кредиторам не наполягати на поверненні попередніх кредитів і надавати нові фермерам, які постраждали від повені.

Міністр сільського господарства Абдур Раззаков також повідомив, що уряд виділив в цілому 638 мільйонів така (7,5 мільйона доларів США) для надання оперативної допомоги постраждалим аграріям.

Крім екстреної допомоги, розробляється план реабілітації для ферм, в тому числі надання безкоштовних насіння і добрив до наступного сезону.

“Ми прийняли цілий ряд заходів, щоб забезпечити справедливі ціни для фермерів … були дані інструкції районним чиновникам купувати рис безпосередньо у фермерів”,

—  сказав Раззак.

Вибухова картопля: у партії картоплі знайшли гранату

Таке рішення викликане тим, що рисівники, гостро потребують грошей, часто змушені продавати свій врожай мельникам або посередникам за набагато нижчими цінами для погашення платежів по кредитах.

Бангладеш, четвертий за величиною виробник рису в світі, що виробляє майже 35 мільйонів тонн на рік. Проте, поки країна не змогла укласти угоди за кордоном, так як рис дорожче, ніж поставки з Індії або Таїланду, навіть після недавнього падіння місцевих цінах.

Українське підприємство вивело новий сорт часнику, який стійкий до хвороб

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: