Секрети довголіття: японці порадили продукти, які продовжують життя

Японські фахівці розповіли про продукти харчування, які захищають від ряду хвороб і продовжують життя.

Детальніше про це розповідає Агроцентр

Вчені давно встановили, що стан кишечника впливає на здоров’я людини в цілому. Саме проблеми з кишечником істотно збільшують ризики виникнення раку і діабету. 

В Японії медики вивчили властивості масляної кислоти, яка виробляється бактеріями в шлунково-кишковому тракті, і не тільки підвищує імунітет, але і захищає від цілого ряду інфекцій. Її наявність в організмі служить надійною перешкодою для запалень і виразок.

Продукти з високим вмістом цієї кислоти вчені рекомендують включати в щоденний раціон, це сир тофу, рослина гінкго, і інші популярні на Сході страви. Також продовжить життя споживання багатих клітковиною бобів, овочів і фруктів

Замість звичайного хліба краще їсти цільнозерновий, крім того, такий же ефект надають і каші з пшениці, вівса, ячменю, коричневих сортів рису, гречки, а також висівок і зачатків.

Ще одним секретом довгожителів називають низьковуглеводні продукти, при цьому важливу роль відіграє саме якість їх складу. Тому обмежувати вуглеводи в меню не варто, краще ретельно підходити до їх вибору, залишивши на столі складні, які не спричиняють негативних наслідків. 

Правильно підібрана дієта позбавить не тільки від проблем метаболізму, але може відкласти старіння мозку.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: У Мексиці бездомний кіт оригінальним способом просив їжу у перехожих (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: