Селекціонери вивели новий сорт огірків, які можна смажити

Цей інноваційний гібрид отримав найвищі бали за твердість, соковитість і хрусткість.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Овочева їжа, в тому числі, зелені салати, шпинат та капуста набувають все більшої популярності серед споживачів на тлі зростання попиту на веганське харчування. Нідерландська селекційна компанія Rijk Zwaan створила гібридні огірки Wokcue, придатні для смаження.

Розробник стверджує, що новий продукт дасть західним споживачам абсолютно нове відчуття смаку. Адже традиційно огірок сприймають як інгредієнт салатів чи закусок.

Дослідження, проведені Rijk Zwaan, показують, що дуже рідко західні споживачі використовують традиційні огірки у стравах, що смажаться – головним чином через високий вміст вологи, недостатню твердість та втрату смаку під час приготування. Натомість частіше огірки проходять термічну обробку в Азії.

Читайте також: “Продають як екзотику”: Україна почала експортувати яблука в Африку

Деякі споживачі та азіатські кухарі в Європі намагалися вирішити проблему смажених огірків, видаливши серцевину традиційних сортів овоча, але результати в кращому випадку виявилися посередніми. Новий же гібрид можна смажити без видалення серцевини.

Перед, тим як представити новий сорт Wokcue, голландці провели широкі споживчі дослідження, щоб перевірити продукт. Під час одного зі смакових тестів приблизно 100 споживачів попросили оцінити смажені страви, що містять Wokcue, та такі ж страви з традиційними огірками.

Звісно, інноваційний гібрид отримав найвищі бали за твердість, соковитість і хрустість.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: