“Сенсаційне відкриття”: вчені довели, що канабіс руйнує ракові клітини

Австралійські вчені виявили штам канабісу, який руйнує ракові клітини.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Дослідник Метт Дун з Університету Ньюкасла і Хантера в Австралії виявив, що певний модифікований штам канабісу здатний зруйнувати деякі типи ракових клітин, не шкодячи при цьому клітинам організму людини.

Експеримент тривав протягом трьох років спільно з Австралійською групою природної терапії (ANTG) з метою розробити штам марихуани і протестувати можливість його потенціал при лікуванні раку.

Для дослідження використовувалися лейкемічні клітини. Вчені виявили, що канабіс робив ракові клітини більш чутливими і водночас не вбивав ні клітини кісткового мозку, ні здорові лейкоцити.

Таким чином, дослідники виявили потенціал марихуани саме як засіб для лікування раку, а не просто засіб для полегшення перебігу захворювання. Модифікований сорт більш ефективний, має низьку токсичність і має менше побічних ефектів, що потенційно робить його ідеальною додатковою терапією в поєднанні з іншими протираковими засобами, відзначають вчені.

Проте, вчені підкреслили, що виявлений ними штам канабісу ще не готовий до клінічного застосування в якості протиракового засобу. 

Джерело: сайт Newcastle

Читайте також: Топ-20 унікальних сіл України, про які сором не знати

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: