Що не можна робити з малиною, щоб був відмінний врожай

Які типові помилки роблять господарі та втрачають урожай. Щоб з вами такого не сталося читайте статтю нижче. Про це пише prostoway.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Нестача світла. Не можна розміщувати кущ малини в далекому кутку саду, під парканом або яблунями, бо на затіненій ділянці малина плодоносити не буде.

Низька родючість ґрунту. Мало хто з дачників замислюється про необхідність внесення підживлення під малину. Ще в посадкову яму добре було б внести 1 відро перепрілого гною і літрову банку золи.

Обрізання. Дуже важливо не згущати малинник, щоб кожна зав’язь та ягідка отримувала доступ до сонця, і щоб кущі провітрювалися. Зайві пагони забирають живлення і затінюють світло.

Читайте також: В Україні цього року може не бути кавунів та помідорів

Нестача поливу. Малина вологу дуже любить. Норма – цебро води на дорослий кущ. А щоб волога довше утримувалась у ґрунті, ґрунт під кущем потрібно замульчувати.

Нестача харчування. Підгодовувати малину треба щонайменше тричі на сезон. Навесні вносять азотні добрива, перед цвітінням – комплексні або знов-таки гній та золу, і після збирання врожаю – фосфорно-калійні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: