Сюрприз всередині: італійці представили новий сорт яблук

Сорт Red Moon був виведений в Італії компаніями Clementi Srl та Bio Meran. Яблука цього сорту особливі своєю червоною шкіркою та червоним м’якушем, пише “Агро-Центр”.

“У Мадриді яблука Red Moon мали хороший попит. Ми показали та дали скуштувати свіжозібрані фрукти багатьом покупцям звичайної торгівлі та сучасної дистрибуції з різних країн. Привабливий червоний колір м’якоті та високий вміст антоціаніну поєднує це яблуко з останніми споживчими тенденціями. Red Moon — це по-справжньому новий продукт, привертає увагу і не в останню чергу яблуко, здатне привернути кінцевого споживача та створити додаткові продажі. Red Moon насправді не конкурує з уже переповненою категорією яблук, але є ще одним фруктом, що розташований на півдорозі між яблуком та ягодами чи гранатами”

— розповів співвласник компанії-партнера Red Moon — Kiku Variety Management Юрген Браун.

В Україні впроваджують канадські технології вирощування квасолі

Розробники також пояснили, що сорт Red Moon поки є єдиною маркою із 100% червоних яблук з червоним м’якушем, виготовлених в Італії. Зараз під цей сорт відведено 100 га в найпридатніших районах Альто-Адідже та Венето. Цього року зібрали 1,5 тис. тонн яблук, частина з яких біологічна та біодинамічна.

Найближчим часом розпочнеться постачання яблук з сюрпризом у Німеччину, країни Бенелюксу та Скандинавію.

Вигідний бізнес: в Україні заробляють мільйони на спаржі

 

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: