Смачна та некалорійна: у Німеччині вивели новий сорт дієтичної картоплі

Характерними ознаками нового типу дієтичної картоплі є воскова текстура та м’який смак. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Ті хто дбає про фігуру, веде здоровий спосіб життя чи намагається схуднути не часто можуть поласувати картопляними стравами, адже бульби мають високий вміст вуглеводів. Розв’язати цю проблему змогли німецькі селекціонери – компанія Kaufland разом з селекційним гігантом Europlant Plant Breeding вивели сорт “Linella”, в якому показники вмісту вуглеводів на 30% нижчі, ніж в середньому в інших сортах, повідомляє SEEDS.

Характерними ознаками нового типу бульби є воскова текстура та м’який смак. Тому така картопля добре підходить для запікання або додавання до салатів.

Коментар: “Картопля є невід’ємною частиною нашого раціону. “Linella” – ідеальна альтернатива для клієнтів, які хочуть їсти картоплю з низьким вмістом вуглеводів”, — цитує Стефана Люкса, директора із закупівлі фруктів і овочів в Kaufland, видання agronews.ua.

Основні виробники нового сорту картоплі – сімейні фермерські господарства з регіону Нижня Саксонія. Усі ці ферми проходять перевірку на відповідність стандартам та мають сертифікати QS.

Читайте також: В Україні спростять правила купівлі земельних ділянок під садівництво

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: