Стало відомо, чому подешевшали тепличні огірки

Тепличні комбінати України змушені знижувати відпускні ціни на огірки, оскільки, за повідомленнями операторів ринку, істотне підвищення цін на дану продукцію негативно позначилося на темпах збуту. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Про це повідомляють аналітики EastFruit.

Також, додатковим чинником для зміцнення знижувальної цінової динаміки стало різке збільшення на ринку продукції невисокої якості.

Сезон реалізації продукції в більшості господарств вже добігає кінця, а нинішнє похолодання практично в усіх регіонах країни тільки прискорило темпи збирання останніх партій. Виробники намагаються якомога швидше розпродати решту обсягів продукції і розпочати підготовку до наступного сезону.

Фотограф Володимир Карчевський відзняв неймовірні краєвиди на відомій туристичній локації Рівненщини.

Опубликовано Час-Дій • Рівне Вторник, 1 декабря 2020 г.

За даними аналітиків, діапазон оптових цін на огірки в Україні зараз варіюється у межах 20-27 грн за кг ($ 0,71-0,96 за кг), тоді як у попередній період, що розглядається вдавалося вести продажі за вищими цінами, 25-33 грн за кг ($ 0,89-1,17 за кг).

Що стосується продукції, яка імпортується, то, за даними експертів, пропозиція таких огірків в Україні поступово збільшується, а основним постачальником цієї продукції як і раніше є Туреччина. На даний момент ціни на турецькі огірки варіюються в межах 28-30 грн за кг ($ 0,99-1,07 за кг).

Також зазначається, що більшість продавців тепличних овочів припускають, що незабаром ціни на імпортні огірки будуть знижуватися через поступове зростання пропозиції. 

Окрім того, як повідомляють турецькі фермери, тепличні огірки в нинішньому сезоні відрізняються середніми, а місцями і низькими якісними показниками, через несприятливі погодні умови в період дозрівання врожаю.

Джерело: сайт AgroNews

Читайте також: Український фермер вирощує органічний тютюн: для чого він потрібен

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: