Стало відомо, чому зростає ціна на українську пшеницю

Сьогодні, 17 грудня, трейдери вже зранку дещо підняли закупівельні ціни на зерно українського походження. Так, потроху почала зростати ціна на пшеницю усіх класів та кукурудзу.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Ціна на українську пшеницю наразі коливається навколо позначки 8050-7700 грн/т, хоча частина трейдерів намагаються зберегти нижчий ціновий діапазон.

На міжнародній арені Туніс закупив близько 117 000 т. продовольчої пшениці, 100 000 т. твердої пшениці і 100 000 т. фуражного ячменю. Крім того, Таїланд закупив близько 77 000 тонн фуражної пшениці.

В даний час Китай залишається ключовим покупцем на міжнародному ринку, і головне питання: чи збережеться ця динаміка в першій половині 2021 року такою же сильною, як в останні місяці, пишуть аналітики Агритель.

Сьогодні вранці, перед відкриттям торгів на американських біржах, за всіма сировинним товарами переважає стабільність. Підтримку ринку надає не тільки падіння курсу долара, але також і стійка експортна активність, що має бути підтверджено щотижневими даними сьогодні ввечері.

Вчора фонди були нетто-покупцями 7500 лотів кукурудзи і нетто-продавцями 3000 лотів пшениці.

Джерело: сайт AgroNews

Читайте також: Kuhn представив найдовший телескопічний кущоріз (фото)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: