Стало відомо, які ціни на лимони та імбир варто чекати цієї зими

З настанням холодів лимон та імбир стають частими “гостями” в холодильниках чи не кожного українця. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Навесні ціни на них були просто шаленими, чого чекати нині – розповів директор гуртового ринку “Шувар” Іван Федишин.

Коментар: Що буде з цінами на лимони та імбир? Мабуть всі пам’ятають, як у березні 2020 ціни на ці продукти злетіли до небачених висот – імбир коштував більше 300 грн/кг, а в деяких супермаркетах навіть 700 грн, лимони – 80 грн/кг“, – зазначає Іван Федишин.

Як повідомляє директор ринку, так сталося, бо за один тиждень українці придбали місячний запас лимонів та імбиру. Через пандемію COVID-19 імпорт цих продуктів зростає кожного місяця. А в першій половині 2020 року було встановлено абсолютний рекорд з обсягів імпорту – 32,5 тис. тонн лимонів та 1,6 тис. тонн імбиру – майже на третину більше, ніж у попередні роки в той самий період.

Коментар: Ціни на лимон стартують від 30 грн/кг. Імбир до нас приїжджає з Китаю та Бразилії, продажі відбуваються в діапазоні 120-135 грн/кг.“, – розповів Іван Федишин.

Зазначається, що цього сезону на “Шуварі” запаси імбиру та цитрусових є достатніми, аби ціни залишались стабільними. Кожного дня у нас розвантажуються фури з цитрусовими від виробників Туреччини, Іспанії, ПАР.

Коментар: Чи рятують ці продукти від коронавірусу – питання, а от те, що сприяють зміцненню імунітету – це точно. Тому чекаємо на безпечні закупи“, – пише директор гуртового ринку “Шувар” на своїй сторінці у Facebook.

Джерело: сайт SEEDS

Читайте також: “Для вегетаріанців”: американська компанія хоче замінити курячі яйця по всьому світу штучними

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: