Світові ціни на кукурудзу б’ють всі рекорди за останні 8 років

Про це повідомляє пресслужба Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Коментар: У квітні зростання відновилося, в результаті чого значення індексу цін на зернові на 25,8 пункту (26%) перевищило рівень квітня 2020 року“, — йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що менш масштабні, ніж очікувалося, плани на посівну в Сполучених Штатах Америки і побоювання, викликані станом посівів в Аргентині, Бразилії і США, призвели до того, що в квітні ціни на кукурудзу зросли на 5,7%. На тлі загального скорочення пропозиції кукурудзи зберігається високий попит.

Ціни на кукурудзу на 66,7% перевищили показники за відповідний період минулого року і залишаються на найвищому рівні з середини 2013 року.

Коментар: Світові ціни на ячмінь і сорго продовжили знижуватися, скоротившись в квітні, відповідно, на 1,2% і 1%, однак перевищили значення відповідного періоду минулого року на 26,8% і 86,5%. Світові ціни на пшеницю в квітні в цілому залишалися стабільними, більш ніж на 17% перевищуючи рівень квітня 2020 року“, — додали у ФАО.

Разом з тим, попри те, що підвищенню котирувань пшениці сприяло зростання цін на кукурудзу, а також побоювання у зв’язку зі станом посівів в США і інших країн Європи, ціни залишалися на стабільному рівні під впливом хороших прогнозів на урожай в світі в цілому.Нагадаємо, Росія заборонила експорт гречки в Україну.

Джерело: сайт Agronews

Читайте також: В Україні зросли ціни на капусту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: