Три рослини, які ще можна посадити в липні, і встигнути зібрати врожай

В липні можна посадити ще 3 культури, з яких у вересні вже можна буде зібрати гарний врожай, пише Книга порад.

Редис

Дуже популярна культура. Збирати врожай можна вже за 25-30 днів після посадки. Вона швидко росте та має короткий вегетаційний період. Стійка до хвороб та дає врожай декілька разів на сезон. Насіння висаджують на 1-1,5 см завглибшки, дотримуючись дистанції 2-3 см. Грядка має бути в півтіні. Полив проводиться регулярно, щоб коренеплоди не були гіркими.

Листовий салат

Культура, яку можна висаджувати влітку. Вона стійка до стрілкування, має короткий вегетаційний період та стійка до спеки. Салат можна вирощувати на балконі. Насіння висаджують на 0,5-1 см завглибшки з інтервалом в 15-20 см. Ґрунт має бути пухким та вологим. Салат краще росте на добре освітленій ділянці, але в спеку його слід захищати від прямих сонячних променів.

Читайте також: Такої помилки припускається багато хто: як не можна поливати город у спеку

Броколі

Гарно росте влітку та дає врожай у вересні. Не вимагає особливих умов вирощування. Насіння висаджують на 1-1,5 см завглибшки з інтервалом 40-50 см. Броколі краще росте на сонячній ділянці у вологому ґрунті. Полив здійснюється регулярно, але вода не повинна застоюватися. Через 60-70 днів після посадки культура дає врожай.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: