У селі на Рівненщині займаються “екзотикою” (ФОТО)

Анатолій Третяк, житель села Прогрес Острозького району Рівненської області, успішно вирощує ананаси, банани, лимони, мандарини, апельсини, грейпфрути прямо вдома на підвіконні і в теплиці. Про це повідомляє кореспондент “Агро-Центру”.

Стверджує, що цитрусові дерева не дуже вибагливі. У своїй теплиці він висаджує саджанці взимку глибоко в землю, обкладаючи це місце пінопластом. Завдяки цьому навіть при нинішніх морозах теплиця не потребує додаткового обігріву, оскільки вистачає тепла від землі, а від зовнішніх впливів рослини захищає скло теплиці:

“Коли на вулиці немає морозу, теплиця не опалюється. Прозорий полікарбонат не пропускає ультрачервоних променів, які є шкідливими для листя, плівка створює парниковий ефект”,

– розповів господар.

Влітку Анатолій Гнатович її знімає і відкриває вікна у стелі, адже температура тоді сягає 60 градусів, а при підвищеній вологості – це тропічний ліс. Землю він поливає щодня і обприскує рослини 2-3 рази на день. Наприклад, для лимонів вологість має бути 90 відсотків. І виростають вони вагою до кілограма.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: