Україна посіла друге місце в світі за обсягами вирощування черешні

За даними Української асоціації аграрного експорту, Україна посідає друге місце в світі за обсягом вирощування черешень. Щороку вітчизняні садівники вирощують 133 тис. тонн цього фрукту. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: За словами керівника асоціації Дмитра Крошки, обсяги колосальні, причому левову частку врожаю споживають наші співвітчизники.

Але, при цьому, тільки лише 20% від нього вирощують професійні аграрії.

На думку Крошки, фермери, які закупили необхідну техніку, обладнання, які працюють системно, при цьому ще й створюють додаткові робочі місця і можуть виступати в ролі експортерів, вирощують лише близько 24 тис. тонн черешні.

Згідно з офіційними статистичними даними, за обсягами вирощування черешні Україна –  на другому місці в світі. Але, на жаль, за ефективністю технологій захисту, скажімо, від комах наша країна пасе задніх. 

У промисловому виробництві аграрії їх практично не застосовують, обробляються тільки експериментальні ділянки. Тому, вважає Крошка, вітчизняним фермерам необхідно в цьому плані розвиватися, впроваджувати сучасні технології, які дозволять виробляти якісний продукт.

Джерело: Укрінформ

Читайте також: Яка агрокультура стала найрентабельнішою в Україні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: