Український фермер виростив дивовижний фрукт – нектакотум: в чому його особливість (фото)

В Одеській області в селі Шевченкове фермер вирощує дивовижний фрукт – нектакотум. У народі його називають шарафуга, однак цей плід дуже рідко вирощується в Україні.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Український фермер Дмитро Євдокимов вирішив посадити саджанець дивного дерева, яке являє собою гібрид персика, абрикоси та сливи. У соціальній мережі фермер вирішив похвалитися незвичайними плодами цієї рослини.

Під Одесою фермер виростив дивовижний фрукт (фото)

Цей фрукт був виведений американським селекціонером Флойдом Зайгером. Називається він нектакотум, а в народі – шарафуга. Відомо, що шарафуга – найбільш незвичайний з усіх гібридів і останнім часом користується все більшою популярністю. Сорт дерева відрізняється морозостійкістю, раннім плодоношенням і незвичайним смаком плодів.

Зовні дерево схоже на звичайну сливу – з таким же листям та шипами. Форму і розмір плоди успадкували від абрикоса, а кісточка має своєрідний малюнок від персика, хоча легко відділяється від м’якоті.

Смак плодів залежить від зрілості. Недостиглі примірники нагадують сливовий смак, а зрілі – абрикосовий, м’якоть солодка або кислувата, соковита і приємна.

Джерело: сайт РБК

Читайте також: На Волині фермер вирощує 25 сортів кавунів (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: