“Укрлендфармінг” провів кращу посівну за 3 роки

Агрохолдинг “Укрлендфармінг”, один з найбільших в Європі за розмірами земельного банку, завершує посівні роботи.

Детальніше про це розповідає Агроцентр

Власник холдингу Олег Бахматюк повідомив, що вже посіяно 340 тис. га і залишилося засіяти 8 тис. га соєю та кукурудзою.

Коментар:Як це не дивно, ми посівну провели за останні три роки в найкращі терміни. Якщо для багатьох карантин став несподіваним випробуванням, то ми були до нього готові набагато краще. Ми звикли жити в цейтноті з обмеженим доступом до фінансових ресурсів“, – сказав Бахматюк.

Бізнесмен додав, що агросектор найменш постраждав від пандемії, ціни на сировинну агропродукцію тримаються, хоча ситуація на ринку біоетанолу буде тягнути вниз ціну на кукурудзу і соняшник.

Бахматюк уточнив, що компанія поки не встигла отримати вигоду від зниження цін на нафтопродукти і мінеральні добрива, так як завчасно закупила їх для посівної, однак якщо така цінова ситуація на цих ринках збережеться до періоду збору врожаю і далі восени, то це позитивно відіб’ється на показниках “Укрлендфармінг”.

У той же час бізнесмен спрогнозував, що падіння ВВП України навряд чи буде меншим, ніж в США і Європі і складе 10-15%. На його думку, країні необхідно навчитися жити в нову епоху національного економічного егоїзму. 

Коментар:Україна поки навіть не почала консолідувати свої можливості“, – вважає Бахматюк.

“Укрлендфармінг” – один з найбільших агрохолдингів країни, який займається вирощуванням зернових і олійних культур, насіння, тваринництвом і виробництвом яєць і яєчних продуктів. Підприємства групи компаній працюють в 600 населених пунктах в 22 регіонах України і є одними з найбільших платників податків в Україні.

Джерело: сайт OBOZREVATEL

Читайте також: Вперше в історії вирощене у космосі м’ясо доставлено на Землю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: