В Україні облаштовують міську міні-ферму (відео)

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму. Планують вирощувати пряні трави, фруктові кущі та різноманітні рослини. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Міні-ферму облаштували на задньому дворі обласного молодіжного центру. Приклад брали з німецьких молодіжних організацій.

Коментар: Раніше цей двір використовувався для зберігання старого обладнання. Зараз він переформатовується у новітній об’єкт для сучасного молодіжного простору для ідей та ініціатив“, – розповів  координатор проєкту Сергій Забара.

Зараз міні-ферма в процесі облаштування. Ековолонтери власноруч виготовили грядки з піддонів та висадили пряні трави та багаторічні рослини. Кажуть, вони з легкістю перенесуть зимовий клімат, а потім їх використовують для приготування їжі.

Коментар: Тут була дуже погана земля, непридатна для вирощування. Ми зробили високу грядку, вона знизу засипана гілками, стовбурами. Потім були дрібні гілки і листя. А зверху шар ґрунту та шар родючого ґрунту. Це технологія, яка дозволяє вирощувати рослини будь-де, навіть на асфальті“, – кажуть волонтери.

Сергій Забара зазначає, що цим проєктом активісти хочуть показати, що комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Міні-ферму планують доробити у листопаді, відвідувачі зможуть її побачити, коли послаблять карантин.

Джерело: сайт AgroNews

Читайте також: В Україні фермер має намір випускати органічні тютюнові льодяники

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: