В Україні продають ягоду по 500-700 гривень за кілограм

Виробники очікують, що ціни на ягоди можуть знизитися вже з наступного тижня, оскільки пропозиція на ринку різко зросте.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Українські фермери почали масовий збір врожаю лохини з відкритого ґрунту та озвучили ціни на перші партії ягід. Сезон лохини цього року затримався на два тижні, але почався з нижчих цін.

Коментар:На поточний момент ціни на дрібнооптові партії лохини з місцевих господарств варіюються в діапазоні 250-350 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж на перші партії в попередньому сезоні“, – йдеться в повідомленні.

Тим часом в супермаркетах України поки продається місцева теплична лохина та імпортні ягоди, вартість яких в роздробі сягає 400-550 грн/кг. У сегменті фасованих ягід представлена переважно лохина з Нідерландів, ціни досягають 600-700 грн/кг.

Експерти вважають, що пропозиція лохини в Україні в цього року помітно збільшиться, оскільки в плодоношення вступають все нові та нові плантації. 

Вже зараз оптовики плавно знижують ціни як на місцеву, так і на імпортну лохину. Самі виробники очікують, що ціни на ягоди можуть знизитися вже з наступного тижня, оскільки пропозиція лохини на ринку різко зросте. 

Джерело: сайт Главком

Читайте також: “Важить 8 кілограмів”: в Іспанії виріс гігантський огірок

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: