В Україні різко впали ціни на полуницю

Сезон суниці садової (полуниці) в Україні розпочався кілька тижнів тому, але виробники цієї ягоди вже змушені знижувати відпускні ціни. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: До збирання врожаю в теплицях, що обігріваються, поки приступили лише деякі господарства південних областей країни. Про це повідомляє east-fruit.com.

Якщо ціни на перші партії суниці озвучувалися в середньому по 200 грн/кг ($6,84/кг), то вже сьогодні виробники змушені були знизити відпускні ціни на цю ягоду до 150-180 грн/кг ($5,13-6 ,15/кг), що у середньому на 25% дешевше, ніж тижнем раніше.

Виробники вважають, що найближчим часом тенденція зниження цін лише посилиться, адже на ринку достатньо пропонується порівняно недорога суниця садова виробництва Греції та Іспанії по 120-150 грн/кг ($4,10-5,13/кг). 

Негативний вплив на ціни в даному сегменті також досить низький попит. При цьому у більшості виробників суниці садової виникають проблеми з реалізацією через проведення бойових дій в окремих регіонах країни, частина споживачів цієї продукції змушені були залишити країну.

Додамо, що на сьогоднішній день основну пропозицію на українському ринку складає садова теплична суниця. Суниця ж відкритого ґрунту, за прогнозами виробників, надійде у продаж ближче до кінця травня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: