В Україні спростили імпорт сучасних препаратів для захисту рослин

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №2289, який дозволяє ввозити до України зразки сучасних дослідних препаратів для захисту рослин. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Основною метою цього законопроєкту є дозвіл на ввезення в Україну новітніх засобів для захисту агрокультур. Перед вживанням агрохімікати повинні будуть пройти попередні випробування в Україні.

Народний депутат Дмитро Соломчук у своєму telegram-каналі розповів, що завдяки цьому законопроєкту Україна зможе розробляти нові агропрепарати. Це допоможе вивести українське сільське господарство на якісно вищий рівень. 

Коментар:Завдяки препаратам з таким спектром дій, ми зможемо запустити розробку власних біологічних засобів, що до цього не застосовувались в Україні на практиці. 

Нові інноваційні технології не тільки покращать якість врожаю, а й збільшать його кількість, в рази зменшивши витрати для отримання такого результату“, – прокоментував політик.

Окрім цього зі вступом законопроєкту в дію:

  • виробники препаратів для захисту рослин зможуть надалі продуктивніше працювати над розвитком інновацій в цій галузі;
  • українські аграрії зможуть отримати повноцінний доступ до сучасних агропрепаратів. Тим самим вони зможуть не лише захистити, але й примножити врожай, зменшивши при цьому витрати; 
  • наука отримає додаткові інвестиції на розвиток агрохімічної галузі в Україні;
  • держава у зв’язку із підвищенням рівня врожайності отримає додаткові фінанси;
  • в країні значно покращиться екологія, адже новітні агропрепарати є безпечнішими, ніж звичайні.

Читайте також: Вчені назвали ягоду, яка покращує роботу мозку

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: