В Україні зареєстровано найпопулярніший у світі сорт порічки

Днями найбільш популярний у світі сорт порічки Ровада було внесено до Державного Реєстру сортів рослин придатних до поширення в Україні, повідомила компанія-заявник “ФруТек”.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Коментар:Ровада — високопродуктивний сорт нідерландської селекції, який було виведено на ринок ще у 1980 р, проте, до цих пір, він залишається сортом порічки №1 в усьому світі.

Завдяки пізньому цвітінню, при вирощуванні цього сорту практично відсутні ризики пошкодження ранньовесняними заморозками, тому грона Ровади завжди довгі та виповнені, а урожайність — просто фантастична“, — йдеться у повідомленні.

Заявники також додають, що у звичайному холодильнику ягоди Ровади можна зберігати 2-3 місяці, а у камері з регульованим газовим середовищем — до пів року.

Внесення сорту до Державного Реєстру дасть змогу виробникам офіційно імпортувати саджанці, а розсадникам — вирощувати та сертифікувати садивний матеріал в Україні.

Виробники зможуть включати сорт Ровада у проєкти ягідних насаджень та користуватись програмами Державної підтримки, включно із частковою компенсацією вартості саджанців.

Джерело: сайт Agronews

Читайте також: “Втілення бога Вішну”: в Індії знайшли жовту черепаху з рідкісною мутацією

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: