В Україні знижуються ціни на сезонну ягоду

На поточному тижні в Україні стартував збір вишні. Як повідомляють аналітики проєкту EastFruit, попри те, що сезон продажів вишні в цьому році почався на тиждень пізніше, ніж зазвичай, ціни на ягоди вже почали знижуватися.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Коментар: Перші невеликі партії вишні на початку тижня надійшли на ринок по 30-40 грн/кг (1,10-1,47 дол./кг), але вже сьогодні відпускні ціни на дані ягоди знизилися до 25 грн/кг (0,92 дол./кг). При цьому, більш масово вийти на ринок виробники планують тільки з наступного тижня“, – йдеться в повідомленні.

Зниження відпускних цін у сегменті вишні на самому початку поточного сезону виробники пояснюють досить низьким попитом на дану ягоду. Варто зазначити, що сьогодні практично за такими ж цінами можна придбати і черешню, і суницю садову. Також не поспішають приступати до закупівель вишні і переробні підприємства, оскільки така ціна для них все одно є високою.

Коментар:Водночас оператори ринку вважають, що середня ціна на вишню в цьому сезоні може бути нижче, ніж минулого року, завдяки більш високому врожаю. Варто відзначити, що саме вишня з усіх кісточкових менш постраждала від несприятливих погодних умов. При цьому, багато виробників прогнозують зниження цін в даному сегменті вже з наступного тижня“, – додали аналітики. 

Джерело: сайт Главком

Читайте також: В Ізраїлі створили унікального робота для збирання фруктів (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: