Відходи з цукрових заводів України почали використовувати як добрива

На Гнідавському цукровому заводі припинили експорт меляси за кордон і успішно реалізовують її на новоствореному підприємстві у підсумку отримуючи біоетанол та мелясну барду для підживлення полів, пише “Агро-Центр”.

Відходи цукрових заводів знайшли своє застосування і активно переробляються на провідних європейських підприємствах, аналогом яких в Україні є біоетанольний завод, що побудований та успішно працює у Луцьку.

Через нестачу заробітчан Німеччина втрачає врожаї спаржі та полуниці

Світові мережі ресторанів відмовляються від яєць з кур у клітках

Сьогодні мелясна барда пройшла всі необхідні експертизи вітчизняних та закордонних лабораторій, оцінивши вміст мінеральних добрив провідні спеціалісти рекомендували використовувати цей продукт для підживлення сільгоспземель. Проект із реалізації був успішно втілений Гнідавським цукровим заводом: побудований перехідний буфер, укладені відповідні договори на безперебійне постачання сільськогосподарським підприємствам.

Грузини, катарці і молдовани найбільше п’ють українське молоко

У Австралії з полуниці виготовляють порошок

Закордонні спеціалісти у галузі сільського господарства втілюють таку практику вже протягом багатьох років. Сьогодні Гнідавський цукровий завод реалізовує мелясну барду по 1 грн за тонну, хоча за дослідженнями вмісту мінеральних добрив тонна такого продукту повинна коштувати не менше 560 грн.

Вже цього року очікуються перші результати ефективності внесення мелясної барди. На підприємстві переконують, що при правильному внесенні продукту на поля можна обійтися взагалі без купівлі мінеральних добрив, що цьогоріч планують втілити на практиці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: