Відомий бровар створив унікальне темне полуничне пиво

Сировину для незвичайного пива виробляє сімейна ферма в південному штаті Делавер.

Детальніше про це розповідає Агроцентр

Власник Dogfish і пивовар Сем Каладжіоне із США створив полуничне пиво. Справа вся в тому, що багато людей страждають від непереносимості глютену. Тому було прийнято рішення замінити традиційний ячмінь на полуницю.

Коментар:Полуниця є основним інгредієнтом цього пива, а другим основним інгредієнтом ми вибрали сорго. Нам вдалося знайти сироп сорго, який виявився дійсно приголомшливим – дуже темний, солодкий і ароматний.

Я багато думав над тим, з яким компонентами можна варити пиво на основі сорго. Зрештою, вирішили зупинитися на полуниці. Крім того, остаточним штрихом в нашому пиві є мед – він надає додатковий аромат“, – ділиться секретом бровар.

Броварня Сема вже варила пиво з чорницею, смородиною, малиною, родзинками, апельсинами і лимонами, але це, здається, перше полуничне пиво за всю її історію.

Процес завантаження більше ніж 150 фунтів місцевої полуниці у фруктовий прес відбувається вручну. В кінцевому результаті це дає п’ять барелів, або 150 літрів, готового пива. В середньому близько фунта свіжовижатих фруктів йде на один галон пива.

Коментар:Як і будь-яка інша експериментальна марка, спочатку це пиво буде подаватися тільки в нашій пивоварні. Цілком можливо, що пізніше в цьому році воно стане доступним і основній масі споживачів“, – підсумовує власник.

Бровар вирішив назвати пиво “Tweason’ale”, що в перекладі означає пиво, створене на зламі весни і літа.

Джерело: сайт Аgronews

Читайте також: В Індії мавпа зламала валютний банкомат (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: