“З часнику, гарбуза та клена”: які найдивніші вина існують у світі

Американське видання “Bravo TV” зробило добірку найбільш незвичайних вин з часнику, гарбуза, помідора, авокадо і соку клена.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: У США розповіли з яких інгредієнтів та де саме виготовляють найбільш незвичайні напої.

Вино з авокадо виготовляють у виноробні Шнеблі (Schnebly Winery), в Південній Флориді. “Вино з авокадо – це звеселяючий напій, який має освіжаючий смак з акцентом на цедру лимона і аромат, який нагадає вам веселий сонячний день Флорида-Кіс”, – говорять творці напою.

Вино з гарбуза виробляє виноробня під назвою “California Fruit Wine Co”, в Каліфорнії. Спочатку винороби розробили рецепт алкогольного сиропу з гарбуза. Він мав 0,5-2,2% оборотів. Збільшивши міцність напою до 14% оборотів, винороби дали йому визначення “вино”.

Виробництвом вина з часнику займається винний завод “Rapazzini Winnery”, в місті Гілрой, штат Каліфорнія. Свій відгук про напій залишив відомий британський винний експерт і дегустатор Оз Кларк, назвавши часникове вино “нечестивим союзом смаків”.

Вино з соку клена – це десертне вино, яке виробляють сьогодні як в Америці, так в Новій Шотландії. Воно має близько 12% оборотів. Творці напою кажуть, що таке вино поєднуэться з латте або капучино, як, наприклад, коньяк з кавою.

Вино з помідорів виробляють в Квебеку (Канада). Напій називається “Omerto”, має блідо-золотий колір і, за словами його творців, вважається аперитивом

Джерело: сайт Agronews

Читайте також: Український фермер відшкодував державі 300 тисяч за посів кукурудзи на пам’ятках археології

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: