Фермер придбав близько сотні оленів, щоб поповнити ними ліси Карпат.

Майже сотня молодих оленів у Національному парку Закарпаття оселилися кілька днів тому.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

У Національному парку на Закарпатті “Синевир” оселилися близько сотні оленів із Нової Зеландії, Австрії, Англії та Угорщини. 

Їх купив місцевий підприємець. Поки тварини виростатимуть, радуватимуть туристів, а як досягнуть трирічного віку – їх випустять у навколишні ліси, аби відновити популяцію оленів у дикій природі.

Оленів Юрій Тюх придбав їх за власні кошти. Хотів найкращих, тому купувати довелося у різних куточках світу.

“Нова Зеландія, Англія, Австрія і Угорщина. Це селекційно відібрані олені. Селекція проводилася багато років”, – ділиться фермер.

За його словами, коли тварини досягнуть трирічного віку, їх усіх випустять у дику природу. Адже популяцію Благородного оленя, на переконання підприємця, необхідно рятувати.

“Все більше і більше мисливців є, більше нових технологій, як полювати. І хоч це національний парк, але це олені… вони не сидять на місці, вони мігрують по всіх Карпатах. Якщо тут заборонено стріляти, то стріляють у інших місцях”, – розповідає Юрій.

Доглядати за дикими тваринами Юрій почав майже п’ять років тому. Для їхньої реабілітації та збереження створив екопарк.

Читайте також: Сільське господарство демонструє рекордне за 10 років зростання

Леви та тигри потрапили сюди із зоопарків. Сірих вовків ще малими викупив у браконьєрів, а згодом придбав і кілька десятків копитних. Зараз це одна з найпопулярніший локацій серед туристів.

Фермер сподівається, що оленяче ранчо стане наступною улюбленою локацією для туристів. Бо ж поки олені проживатимуть тут, туристи матимуть змогу їх провідувати. А за три роки вже з’явиться нове потомство.

Новий біопарк розташований біля Центру реабілітації бурих ведмедів в селищі Синевирська Поляна на Закарпатті.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: