Гарячі австралійські пожежники знялися із врятованими тваринами для нового календаря на 2021 рік

У мережі з’явилися нові випуски відомого календаря Australian Firefighters Calendar, для якого традиційно фотографуються пожежники з Австралії.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Мета проєкту – допомога тваринам. Як зазначили організатори на офіційному сайті, нові календарі на 2021 рік особливі, оскільки в 2020-му країна постраждала від масштабних пожеж. Згідно з оцінками, у результаті Австралія втратила близько 1 мільярда різноманітних тварин.

Нові календарі вийшли в кількох версіях: “Герої” (присвячений рятувальникам, які боролися з масштабними лісовими пожежами), “Класичний”, “Анімалістичний” (тільки тварини, без пожежників), “Любителі тварин” (пожежники з різними врятованими видами), “Котячий” і “Собачий”.

Календар із кішками
Мета продажу календаря – допомога тваринам
Animal Lovers Calendar
Пожежник із врятованим кенгуру
Єхидна
Поні-терапевт
Фото з Animal Lovers Calendar

Коментар: Ніхто не залишився байдужим, спостерігаючи за нашою дорогоцінною дикою природою, яка намагається врятуватися від лісових пожеж, і втрата дикої природи поза всяким розуміння. Усі учасники Australian Firefighters Calendar вирішили, що цього року всі наші зусилля повинні бути зосереджені на дикій природі Австралії“, – зазначив директор видавництва Девід Роджерс.

Зауважимо, що зібрані кошти з цієї серії виділять на пошуки нових господарів для безпритульних тварин. Гроші від Australian Firefighters Calendar також підуть на лікування поранених внаслідок лісових пожеж в Австралії диких тварин.

Австралійські пожежники знялися в новому календарі
У фотосесії взяли участь врятовані тварини
Фото з календаря із собаками і пожежниками
Австралійський пожежник

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Український фермер вирощує унікальну колекцію шовковиці: є дерева по 1$ тис.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: