Хвиля пташиного грипу з Європи дійшла й до України – Держпродспоживслужба

Хвиля пташиного грипу, яка котиться по Європі, де він виявлений вже в 13 країнах Євросоюзу, дійшла і до України.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Про це на своїй сторінці в Facebook написала голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислава Магалецька.

Коментар: На превеликий жаль, хвиля “пташиного грипу”, яка котиться по Європі, де він виявлений в 13 країнах ЄС, дійшла і до України. На початку місяця цю хворобу виявили в Миколаївській області… сьогодні з самого ранку надійшла інформація про можливе захворювання птиці на півночі Київської області“, – написала вона.

Магалецька зазначила, що ця ситуація серйозно відбивається на експорті продуктів птахівництва з України. Саудівська Аравія, Молдова, Ізраїль і ОАЕ вже почали імпортувати українську продукцію з обмеженнями, уникаючи імпорту продукції із зараженої зони.

Гонконг, Білорусь, Казахстан обмежили імпорт з Миколаївської області. При цьому ЄС, Сінгапур, Марокко, Туніс і Японія обмежили імпорт продукції птахівництва з території всієї країни.

Коментар:Зараз ми проводимо активні переговори з партнерами з ЄС, Сінгапуру, Японії та інших країн про визнання зонування… Після випадку в Київській області переговорної роботи значно додасться“, – написала вона.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Україна зменшила обсяги експорту зерна

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: