“Єдина в Україні”: підприємець створив у селі віслючу ферму (фото)

Підприємець Володимир Васильєв створив у селі Великі Дмитровичі під Києвом віслючу ферму, на якій виробляє молоко.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Наразі це єдина в Україні віслюча ферма. На фермі – 30 ослиць і один віслюк. Їх почали заводити з ініціативи Світлани, дружини Васильєва, яка прочитала про користь віслючого молока.

Ослиць купували по 300-500 доларів у чабанів, підприємців та власників приватних зоопарків. Інвестиції у проєкт, за словами Васильєва, обраховуються десятками тисяч доларів. В середньому харчування та догляд за одним віслюком коштує приблизно 100 гривень на день.

Щодня 30 ослиць дають приблизно 10 літрів молока. Цього достатньо, щоб заробляти 10-15 тисяч гривень на день, стверджує підприємець. Літр молока продають за 1000 гривень.

Оскільки постійних клієнтів замало і молоко є в надлишку, Васильєв влаштовує екскурсії фермою та катання на віслюках. За це гості платять благодійні внески. Залежно від суми кожен отримує якусь кількість молока. У такий спосіб потенційних клієнтів знайомлять із продуктом.

Які плани?

Далі Васильєв планує відкрити фірмовий магазин і облаштувати сироварню. Також хоче збільшувати поголів’я, для чого потрібно буде більше території – як варіант розглядає оренду ділянки неподалік Києва, на лівому березі.

Джерело: сайт ШоТам

Читайте також: В Україні функціонує 31 спеціалізована програма підтримки аграріїв

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: