Європа переживає найсильнішу в історії епідемію пташиного грипу

За даними німецького урядового науково-дослідного інституту, Європа переживає найгірший за всю історію спалах пташиного грипу. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Майже щодня реєструють нові випадки захворювання. Про це повідомляє агенція dpa-international.

Коментар: “Наразі ми переживаємо найсильнішу епідемію пташиного грипу в Німеччині та Європі”, — повідомили в Інституті Фрідріха Леффлера (FLI), Федеральному науково-дослідному інституті здоров’я тварин Німеччини.

Тільки в Німеччині з початку жовтня по 29 грудня було зафіксовано 394 інфекції серед диких птахів, включаючи качок, гусей, лебедів і чайок. Випадки були виявлені переважно на узбережжі.

Коментар: “Кінця не видно — країни, які постраждали, варіюються від Фінляндії до Фарерських островів і Ірландії, від Росії до Португалії”, — вважають дослідники. 

Випадки також були виявлені в Канаді, Індії та Східній Азії. FLI також зафіксував 46 випадків зараження на птахофабриках Німеччини.

За той самий проміжок часу в Європі дані FLI показали 675 інфекцій у диких птахів і 534 інфекції у свійських тварин.

Цього року були також виявлені випадки захворювання серед ссавців, наприклад, серед рудих лисиць у Нідерландах та Фінляндії, сірих тюленів у Швеції, портових тюленів у Німеччині та видр у Фінляндії.

Читайте також: “Немає з чого пекти хліб”: Україна експортувала надто багато зерна

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: