Якими будуть закупівельні ціни на живих свиней на 19 – 25 жовтня: прогноз аналітиків

Аналітичний відділ Асоціації “М’ясної галузі” повідомив прогноз закупівельних цін на 19 – 25 жовтня 2020 року: 44 – 45 грн/кг на свиней живою вагою.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Незначне зниження ціни в Україні на наступний тиждень зумовлене сезонністю, похолоданням, зниженням попиту на м’ясо і м’ясну продукцію, низькою активністю покупців. Споживачі дедалі більше віддають перевагу дешевшій курятині ніж свинині.

Які ціни на живих свиней у закупівлі будуть найближчого тижня | AgroONE

Ціни в Євросоюзі, аналогічно з Україною, дещо знизились. В ЄС змогли подолати перешкоди, що спричинила АЧС у Німеччині. Крім того, у найближчий місяць слід чекати збільшення попиту на європейську свинину з боку Китаю. Імпорт свинини до Китаю зріс на 8% відносно минулого місяця. Свинокомплекси Китаю в 2020 році зменшили виробництво свинини на 19%, можна прогнозувати збільшення імпорту до Китаю на більше ніж 12% наступного місяця. Таким чином Китай формує запаси м’яса на зимовий сезон.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Джерело: сайт Agronews

Читайте також: В Індії рибалка виловив рідкісну двоголову акулу (фото)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: