Канадці масово відмовляються від м’яса

Сьогодні 6,4 млн канадців відмовилися від вживання м’яса. Все через рекомендації ВООЗ, в яких йдеться, що споживання великої кількості м’яса негативно впливає на здоров’я, пише “Агро-Центр”.

Кожен третій канадець або суттєво обмежує себе або взагалі перестав їсти м’ясо. Міністерство охорони здоров’я Канади з’ясувало, що близько третини населення мають намір приєднатися до них в найближчі півроку.

Уродженець Донбасу створив революційний корм для худоби (відео)

Турбота про здоров’я та захист тварин — основні причини відмови від м’ясних продуктів. Міністерство охорони здоров’я Канади готується випустити нове керівництво по харчуванню — більш вегетаріанське. Так, на початку 2018 роки вже виходило подібне керівництво, в якому рекомендувалося зменшити споживання м’ясних і молочних продуктів. До цього закликає і Всесвітня організація охорони здоров’я. У 2015 році з’ясувалося, що бекон, ковбаси та інші оброблені м’ясні продукти можуть стати причиною раку.

Проте, більшість канадців все ж називають м’ясо частиною природної і збалансованої дієти, і вважають його необхідним людині.

В Україні застраховані лише 5% фермерів (інфографіка)

Міністерство провело опитування у вересні цього року, в якому взяло участь 1,027 канадців.

 

 

З загального числа опитаних 51% респондентів планують скоротити кількість м’яса в своєму раціоні найближчим часом.

Не дивлячись на це фермерство у країні знаходиться на високому рівні і переважає у ньому саме тваринництво. Середній розмір ферм У Канаді — 230 га, це одним з найбільших у світі.

Американські фермери показали економний спосіб зберігання зерна (фото)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: