М’ясо майбутнього: в США вирощують курятину в пробірках (відео)

У Кремнієвій долині у одній з лабораторій вирощують курятину у пробірках. Генетичний матеріал для дослідів беруть у справжніх курей, пише “Агро-Центр”, з посиланням на BBC Україна.

Інноватори кажуть, що це якісний перехід від того, як зараз вирощують тварин в неволі. Це дозволить зменшити шкідливі відходи та викиди, які потрапляють в зовнішнє середовище через традиційне виготовлення м’яса.

Даний винахід не слід плутати з вегетаріанським м’ясом. Це м’ясо фактично вирощене з клітин живих тварин. Для вирощення курятини у пробірці потрібно приблизно два тижні, аби м’ясо з пробірки росло вчені використовують білок.

Сало для вегетаріанців: в Україні винайшли штучне сало

Як смакує курятина із лабораторії в Кремнієвій долині?

У 1931 році Вінстон Черчилль спрогнозував, що одного дня людство "перестане займатись абсурдом і вирощувати цілу курку заради грудки чи крильця, й вирощуватиме ці частини окремо". А чи скуштували б ви стегенце з лабораторії?

Опубликовано BBC News Ukrainian Воскресенье, 21 октября 2018 г.

 

Фермери США занепокоєні новим винаходом, та просять виробників зазначати, що це не справжнє м’ясо. 

“З точки зору прозорості для споживачів, щоб вони знали, що вони купують, і що вони годують своїми сім’ями, ми вважаємо, що його потрібно називати чимось іншим”,

— каже фермер з Міссурі Каллена Брюс.

Першим можна буде скуштувати “м’ясо з пробірки” в ресторанах Азії. Виконавчий директор компанії розробника “Just’s” Джош Тетрик каже, що смаколик з’явиться в меню в декількох ресторанів вже до кінця цього року.

Фермер з Донеччини продає худобу за кордон та створює нові робочі місця

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: